CEPELIA

Wydarzenia

CEPELIA > Wydarzenia > 2012 > Międzynarodowe Targi we Frankfurcie nad Menem – AMBIENTE 2012

Międzynarodowe Targi we Frankfurcie nad Menem – AMBIENTE 2012

W dniach 10-14 lutego 2012 roku we Frankfurcie nad Menem Biuro Handlu Zagranicznego Cepelii Polska Sztuka i Rękodzięło Spółka z o.o. brało udział kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Ambiente.

Są to największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów a także szeroko pojętego świata upominków. Targi podzielone są na tematycznie na branże: „Dining” – dekoracje i nakrycia stołowe, „Giving” – prezenty i upominki oraz „Living” pomysły dla mieszkań i domów. W 11 kilkupiętrowych pawilonach ponad 4500 wystawców z 100 krajów świata zaprezentowało swoje produkty.

Cepelia wystawiała się w sektorze „Giving” w pawilonie 9.2 i prezentowała tkaniny artystyczne, artykuły wielkanocne, artykuły skórzane, szklane, drewniane, plecionkarskie, bożonarodzeniowe i wielkanocne.

targi_ambiente1 targi_ambiente2

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach na stronie.

CZY WIESZ ŻE?

W latach 50-tych cepeliowska spółdzielnia „Brąz Dekoracyjny” zrekonstruowała, zniszczony w czasie II wojny światowej, pomnik Fryderyka Chopina z warszawskich Łazienek. Pomnik został zaprojektowany na początku XX wieku przez Wacława Szymanowskiego. Nowy pomnik został odsłonięty w 1958 roku

KONTAKT

Fundacja “CEPELIA” - Polska Sztuka i Rękodzieło
ul. Chmielna 8, 00-020 Warszawa
tel. (022) 826-60-31, fax. (022) 826-48-54

e-mail: fundacja@cepelia.pl