CEPELIA

Aktualności

CEPELIA > Aktualności

Wystawa „Glina w koło” – ceramika Moniki i Roberta Jehn-Olszewskich

Fundacja Polska Sztuka i Rękodzieło zaprasza na otwarcie wystawy GLINA W KOŁO - ceramika Moniki i Roberta Jehn-Olszewskich czytaj więcej »

Etnobazar na Chmielnej

W dniach 26-27 maja w ramach spotkań z Cepelią na Chmielnej odbędzie się Etnobazar. Weźmie w nim udział 22 wystawców. czytaj więcej »

Wystawa „Wzory i kolory Podlasia”

Fundacja Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło zaprasza na otwarcie wystawy "Wzory i kolory Podlasia" czytaj więcej »

Spotkania z Cepelią na Chmielnej – Piękno Polskiego Rękodzieła

Fundacja "Cepelia" Polska Sztuka i Rękodzieło zaprasza na imprezę "Piękno Polskiego Rękodzieła" - w ramach cyklu "SPOTKANIA Z CEPELIĄ NA CHMIELNEJ", w dniach 12-13 maja 2018 r. czytaj więcej »

VII Konkurs Sztuki Ludowej – „Ażurowe piękno. W świecie koronki i wycinanki”

Organizatorem Konkursu jest Muzeum Częstochowskie. Konkurs organizowany jest w ramach XIX Dni Europejskiej Kultury Ludowej, przy współudziale Wydziału Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy. czytaj więcej »

Cepeliada 2018

Regulamin Cepeliady 2018 czytaj więcej »

UWAGA! – Konkurs „KRĘGI NA WODZIE (RINGS ON THE WATER) 2018”

Fundacja Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło jest partnerem organizatora konkursu ze strony polskiej. czytaj więcej »

Medal Honorowy „Zasłużony dla Eksportu”

W dniu 24 listopada 2017 r podczas XVI Kongresu Eksporterów Polskich odbywającego się w Ministerstwie Rozwoju, przy obecności znamienitych gości,  wśród  których znaleźli się z ramienia rządu RP Minister Rozwoju Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel, posłowie sejmu RP, oraz ambasadorzy i pracownicy placówek dyplomatycznych,  czytaj więcej »

CIENIE: lalki – rzeźby z papieru Mirosławy Truchty Nowickiej

Fundacja "Cepelia" Polska Sztuka i Rękodzieło zaprasza na otwarcie wystawy "CIENIE: lalki - rzeźby z papieru Mirosławy Truchty Nowickiej" 2 sierpnia 2017 r. o godz. 14.00 do Galerii Rondo (Pawilon Cepelia) ul. Marszałkowska 99/101, Warszawa. czytaj więcej »

Inkluzja Wyobraźni – otwarcie wystawy-sprzedaży

Fundacja "Cepelia" Polska Sztuka i Rękodzieło oraz Dąbrowskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarte Serca" zapraszają na otwarcie wystawy-sprzedaży INKLUZJA WYOBRAŹNI. 8 Czerwca 2017 r. o godz. 14.00 w Galerii Rondo (pawilon Cepelia) u. Marszałkowska 99/101, Warszawa czytaj więcej »

następna strona »

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach na stronie.

CZY WIESZ ŻE?

W latach 50-tych cepeliowska spółdzielnia „Brąz Dekoracyjny” zrekonstruowała, zniszczony w czasie II wojny światowej, pomnik Fryderyka Chopina z warszawskich Łazienek. Pomnik został zaprojektowany na początku XX wieku przez Wacława Szymanowskiego. Nowy pomnik został odsłonięty w 1958 roku

KONTAKT

Fundacja “CEPELIA” - Polska Sztuka i Rękodzieło
ul. Chmielna 8, 00-020 Warszawa
tel. (022) 826-60-31, fax. (022) 826-48-54

e-mail: fundacja@cepelia.pl